Docentenlijst

Een lijst van docenten die bevoegd zijn om fluitles te geven en lid zijn van het NFG.

Bent u docent dwarsfluit, lid van het NFG en wilt u ook graag worden vermeld? Stuur dan een berichtje naar het secretariaat.

Klik op een kolomtitel om te sorteren. De standaardsortering is op plaatsnaam, klikken op ‘Code’ geeft een sortering op achternaam.
‘Zoeken’ bij de lijst zoekt in alle velden: naam, code (achternaam), plaatsnaam en website/email.

Plaats Docent Code Website of email
's-Hertogenbosch Inge IJpelaar Ijp-1 www.muziekpraktijkmaaspoort.nl/
's-Hertogenbosch Renske van der Heijden Hei-2 www.fluitenzo.nl
Alphen aan den Rijn Sannie de Jongh Jon-1 www.sannie-online.nl
Amersfoort Hans Pieterse Pie-1 www.fluitlessen.nu
Amersfoort Francien Post Pos-1 www.pianofluitlespraktijk.nl
Amstelveen Mia Dreese Dre-1 www.miadreese.com
Amsterdam Danielle Klootwijk Klo-1 www.defluitzolder.nl
Amsterdam Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Amsterdam Oost/IJburg Eva Schotanus Sch-1 www.pianoleswinkel.com
Amsterdam Zuid Gerda Thorn Tho-1 www.muziekles-amsterdam.nl
Apeldoorn Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Arnhem Remko van der Vegt Veg-1 www.fluithof-arnhem.nl
Bergen Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Bergschenhoek Doretthe Janssens Jan-1 www.defluithoek.nl
Beverwijk Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Dalfsen Mirjam Altena Alt-1 www.mirjamaltena.nl
Delft Riëtte Beumer Beu-1 www.riettebeumer.nl
Doetinchem Linda Speulman Spe-1 Email
Drachten Simone Kampherbeek Kam-1 www.muziekcompleet.nl
Elspeet Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Epe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Everdingen Marilou Krouwel Kro-1 www.mariloukrouwel.nl
Geldermalsen Erik Verbeek Ver-1 Email
Goirle Odette Kolen-van de Korput Kol-1 www.factorium.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.fluitschool.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.suzukiflute.nl
Groningen Bart Schmittmann Sch-2 www.fluitstudionoordenwind.nl
Haarlem Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Heerhugowaard Monique Jansen Jan-2 muziekvanmonique.nl
Herenthals (B) Machteld Van Geenhoven Van-1 www.flautino.be
Hilversum Joan Handels Han-1 www.joanhandelsdwarsfluit.nl
IJsselstein Anita Dam-Stoop Dam-1 Email
Kampen Marjella van Houdt Hou-1 www.marjellavanhoudt.nl
Leeuwarden Jinke Lyklema Lyk-1 www.jinke.lyklema.net
Leiderdorp Wilma Sijbrandij Sij-1 www.fluitles.nl
Leuven (B) Wouter van Breugel Bre-1 www.duo-plus.nl
Lochem Jeanette Pol-Hilgerink Pol-1 www.fluitenspel.nl
Maastricht Lia Plaisier Pla-1 www.kunsthuis-theohubens.nl
Meppel Petra van den Dolder Dol-1 www.petravandendolder.nl
Monster Nicolien van Deursen Deu-1 Email
Nieuwkoop Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Nijmegen Anneke Zuurveen Zuu-1 www.pianofluitpraktijk.nl
Nijmegen Peter Arts van der Zanden Art-1 www.peterartsvanderzanden.nl
Olst/Wijhe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Roosendaal Elma Meijer Mei-1 Email
Rotterdam Marieke van der Horst Hor-1 Email
Schoonebeek Margreet Datema Dat-1 www.margreetdatema.nl
Son Monique Oosting Oos-1 www.fluitstudioson.nl
Stein Berthe van den Boomen Boo-1 Email
Tilburg Wouter van Breugel Bre-1 www.duo-plus.nl
Utrecht Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Utrecht Liduin Wachter Wac-1 www.dwarsfluitles-utrecht.nl
Velp Jos Dingelhoff Din-1 www.josdingelhoff.nl
Vleuten Jos Post Pos-2 Email
Voorschoten Raymond Honing Hon-1 www.raymondhoning.com
Woerden Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Woerden Marion Schopman Sch-3 marionschopman.nl
Zoetermeer Karin de Jong Jon-2 www.dwarsfluitles-zoetermeer.nl
Zwolle Mirjam Slats Sla-1 www.fluithuis.nl
Zwolle Marian Rauh Rau-1 www.marianrauh.nl