Docentenlijst

Een lijst van docenten die bevoegd zijn om fluitles te geven en lid zijn van het NFG.

Klik op een kolomtitel om te sorteren. De standaardsortering is op plaatsnaam, klikken op ‘Code’ geeft een sortering op achternaam.
‘Zoeken’ bij de lijst zoekt in alle velden: naam, code (achternaam), plaatsnaam en website/email.

Bent u docent dwarsfluit, lid van het NFG en wilt u ook graag worden vermeld? Stuur dan een berichtje naar de webredactie en vermeld daarin de plaats(en) waar u lesgeeft en als u die heeft, het adres van uw website.

Plaats Docent Code Website of email
's-Hertogenbosch Inge IJpelaar Ijp-1 www.muziekpraktijkmaaspoort.nl/
's-Hertogenbosch Renske van der Heijden Hei-2 www.fluitenzo.nl
Alphen aan den Rijn Sannie de Jongh Jon-1 www.sannie-online.nl
Amersfoort Francien Post Pos-1 www.francienpost.nl
Amersfoort Karin Jochems-Basting Joc-1 jochemsmusicservices.nl
Amstelveen Mia Dreese Dre-1 www.mia-dreese.nl
Amsterdam Danielle Klootwijk Klo-1 www.defluitzolder.nl
Amsterdam Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Amsterdam Oost Eva Schotanus Sch-1 www.dwarsfluitles-amsterdam.nl
Amsterdam Zuid Gerda Thorn Tho-1 www.muziekles-amsterdam.nl
Apeldoorn Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Arnhem Remko van der Vegt Veg-1 www.fluithof-arnhem.nl
Assendelft (Zaanstad) Liesbeth van der Blom Blo-1 www.liesbethvanderblom.nl/
Beetsterzwaag Marianne Wijbenga Wij-1 www.mariannewijbenga.nl/page/dwarsfluitles
Bergen Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Bergen op Zoom Bianca Jonkers Jon-3 dwarsfluitlesbergenopzoom.nl/
Bergschenhoek Doretthe Janssens Jan-1 www.defluithoek.nl
Beverwijk Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Borculo Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Dalfsen Mirjam Altena Alt-1 www.mirjamaltena.nl
De Meern Susanna Edixhoven Edi-1 susannaedixhoven@gmail.com
Delft Riëtte Beumer Beu-1 www.riettebeumer.nl
Den Haag Else Schaaij Sch-4 elseschaaij.nl/
Den Haag Clare Beesley Bee-1 www.clarebeesley.info/
Doetinchem Linda Speulman Spe-1 linda.speulman@gmail.com
Drachten Simone Kampherbeek Kam-1 www.muziekcompleet.nl
Ede Eva Schotanus Sch-1 www.dwarsfluitles-amsterdam.nl
Eelderwolde Sonja de Haan Haa-1 www.dwarsfluitles-sonjadehaan.nl
Eindhoven Hetty Boeijen Boe-1 hettyboeijen@hetnet.nl
Elahuizen Anke van Straalen Str-1 www.ankevanstraalen.nl
Elspeet Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Emmeloord Anke van Straalen Str-1 www.ankevanstraalen.nl
Epe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Everdingen Marilou Krouwel Kro-1 www.mariloukrouwel.nl
Geldermalsen Erik Verbeek Ver-1 erikverbeek@solcon.nl
Goirle Odette Kolen-van de Korput Kol-1 www.factorium.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.fluitschool.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.suzukiflute.nl
Groningen Bart Schmittmann Sch-2 www.fluitstudionoordenwind.nl
Groningen Sonja de Haan Haa-1 www.dwarsfluitles-sonjadehaan.nl
Haarlem Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Haarlem Else Schaaij Sch-4 elseschaaij.nl/
Heemskerk Liesbeth van der Blom Blo-1 www.liesbethvanderblom.nl/
Heerenveen Marianne Wijbenga Wij-1 www.mariannewijbenga.nl/page/dwarsfluitles
Heerhugowaard Monique Jansen Jan-2 muziekvanmonique.nl
Helmond Hetty Boeijen Boe-1 hettyboeijen@hetnet.nl
Herenthals (B) Machteld Van Geenhoven Van-1 www.flautino.be
Hilversum Joan Handels Han-1 www.joanhandelsdwarsfluit.nl
Hoogezand Heleen Feij Fei-1 www.dwarsfluitleskolham.nl/
Houten Liselotte Kuling Kul-1 www.hetfluitenatelier.nl/
IJsselstein Anita Dam-Stoop Dam-1 www.fulcomuziekonderwijs.nl
Kampen Marjella van Houdt Hou-1 www.marjellavanhoudt.nl
Kolham Heleen Feij Fei-1 www.dwarsfluitleskolham.nl/
Leerdam Marilou Krouwel Kro-1 www.mariloukrouwel.nl
Leeuwarden Jinke Lyklema Lyk-1 www.jinke.lyklema.net
Leeuwarden Marianne Wijbenga Wij-1 www.mariannewijbenga.nl/page/dwarsfluitles
Leiderdorp Wilma Sijbrandij Sij-1 www.fluitles.nl
Lichtenvoorde Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Lochem Jeanette Pol-Hilgerink Pol-1 www.fluitenspel.nl
Maastricht Lia Plaisier Pla-1 www.kunsthuis-theohubens.nl
Meppel Petra van den Dolder Dol-1 www.petravandendolder.nl
Mijdrecht Suzanne Arends Are-1 www.suzannearends.nl/
Monster Nicolien van Deursen Deu-1 info@westlandsefluitopleiding.nl
Nieuwkoop Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Nijmegen Anneke Zuurveen Zuu-1 www.pianofluitpraktijk.nl
Nijmegen Peter Arts van der Zanden Art-1 www.peterartsvanderzanden.nl
Olst/Wijhe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Peize Sonja de Haan Haa-1 www.dwarsfluitles-sonjadehaan.nl
Ronde Venen Suzanne Arends Are-1 www.suzannearends.nl/
Roosendaal Elma Meijer Mei-1 n.meijer17@kpnplanet.nl
Rotterdam Marieke van der Horst Hor-1 mcvdhorst@upcmail.nl
Schoonebeek Margreet Datema Dat-1 www.margreetdatema.nl
Sint Pancras Gertje Hutschemaekers Hut-1 praktijkamaryl.com/muzieklessen/
Stein Berthe van den Boomen Boo-1 berthe.vd.boomen@hotmail.com
Twello Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Uffelte Wilma Sijbrandij Sij-1 www.fluitles.nl
Ureterp Marianne Wijbenga Wij-1 www.mariannewijbenga.nl/page/dwarsfluitles
Utrecht Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Utrecht Liduin Wachter Wac-1 www.dwarsfluitles-utrecht.nl
Velp Jos Dingelhoff Din-1 www.josdingelhoff.nl
Vleuten Jos Post Pos-2 post0917@planet.nl
Voorschoten Raymond Honing Hon-1 www.raymondhoning.com
Vorden Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Woerden Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Woerden Marion Schopman Sch-3 marionschopman.nl
Zoetermeer Karin de Jong Jon-2 www.dwarsfluitles-zoetermeer.nl
Zutphen Harriët van den Berg Ber-1 www.fluitlessen.nl
Zwolle Mirjam Slats Sla-1 www.fluithuis.nl
Zwolle Marian Rauh Rau-1 www.marianrauh.nl