Docentenlijst

Een lijst van docenten die bevoegd zijn om fluitles te geven en lid zijn van het NFG.

Bent u docent dwarsfluit, lid van het NFG en wilt u ook graag worden vermeld? Stuur dan een berichtje naar het secretariaat.

Klik op een kolomtitel om te sorteren. De standaardsortering is op plaatsnaam, klikken op ‘Code’ geeft een sortering op achternaam.
‘Zoeken’ bij de lijst zoekt in alle velden: naam, code (achternaam), plaatsnaam en website/email.

Plaats Docent Code Website of email
's-Hertogenbosch Inge IJpelaar Ijp-1 www.muziekpraktijkmaaspoort.nl/
's-Hertogenbosch Renske van der Heijden Hei-2 www.fluitenzo.nl
Alphen aan den Rijn Sannie de Jongh Jon-1 www.sannie-online.nl
Amersfoort Hans Pieterse Pie-1 www.fluitlessen.nu
Amersfoort Francien Post Pos-1 www.francienpost.nl
Amersfoort Karin Jochems-Basting Joc-1 jochemsmusicservices.nl
Amstelveen Mia Dreese Dre-1 www.miadreese.com
Amsterdam Danielle Klootwijk Klo-1 www.defluitzolder.nl
Amsterdam Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Amsterdam Oost Eva Schotanus Sch-1 www.dwarsfluitles-amsterdam.nl
Amsterdam Zuid Gerda Thorn Tho-1 www.muziekles-amsterdam.nl
Apeldoorn Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Arnhem Remko van der Vegt Veg-1 www.fluithof-arnhem.nl
Bergen Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Bergschenhoek Doretthe Janssens Jan-1 www.defluithoek.nl
Beverwijk Alice Ploeg Plo-1 www.aliceploeg.nl
Borculo Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Dalfsen Mirjam Altena Alt-1 www.mirjamaltena.nl
De Meern Susanna Edixhoven Edi-1 Email
Delft Riëtte Beumer Beu-1 www.riettebeumer.nl
Doetinchem Linda Speulman Spe-1 Email
Drachten Simone Kampherbeek Kam-1 www.muziekcompleet.nl
Ede Eva Schotanus Sch-1 www.dwarsfluitles-amsterdam.nl
Eindhoven Hetty Boeijen Boe-1 Email
Elspeet Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Epe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Everdingen Marilou Krouwel Kro-1 www.mariloukrouwel.nl
Geldermalsen Erik Verbeek Ver-1 Email
Goirle Odette Kolen-van de Korput Kol-1 www.factorium.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.fluitschool.nl
Gouda Anke van der Bijl Bij-1 www.suzukiflute.nl
Groningen Bart Schmittmann Sch-2 www.fluitstudionoordenwind.nl
Haarlem Karen Lavie Lav-1 www.fluteforlife.com
Heerhugowaard Monique Jansen Jan-2 muziekvanmonique.nl
Helmond Hetty Boeijen Boe-1 Email
Herenthals (B) Machteld Van Geenhoven Van-1 www.flautino.be
Hilversum Joan Handels Han-1 www.joanhandelsdwarsfluit.nl
Houten Liselotte Kuling Kul-1 www.hetfluitenatelier.nl/
IJsselstein Anita Dam-Stoop Dam-1 Email
Kampen Marjella van Houdt Hou-1 www.marjellavanhoudt.nl
Leerdam Marilou Krouwel Kro-1 www.mariloukrouwel.nl
Leeuwarden Jinke Lyklema Lyk-1 www.jinke.lyklema.net
Leiderdorp Wilma Sijbrandij Sij-1 www.fluitles.nl
Lichtenvoorde Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Lochem Jeanette Pol-Hilgerink Pol-1 www.fluitenspel.nl
Maastricht Lia Plaisier Pla-1 www.kunsthuis-theohubens.nl
Meppel Petra van den Dolder Dol-1 www.petravandendolder.nl
Mijdrecht Suzanne Arends Are-1 www.suzannearends.nl/
Monster Nicolien van Deursen Deu-1 Email
Nieuwkoop Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Nijmegen Anneke Zuurveen Zuu-1 www.pianofluitpraktijk.nl
Nijmegen Peter Arts van der Zanden Art-1 www.peterartsvanderzanden.nl
Olst/Wijhe Irene Lopes Cardozo Lop-1 www.irenelopescardozo.nl
Ronde Venen Suzanne Arends Are-1 www.suzannearends.nl/
Roosendaal Elma Meijer Mei-1 Email
Rotterdam Marieke van der Horst Hor-1 Email
Schoonebeek Margreet Datema Dat-1 www.margreetdatema.nl
Sint Pancras Gertje Hutschemaekers Hut-1 www.praktijkamaryl.nl/cms/index.php?id=14
Son Monique Oosting Oos-1 www.fluitstudioson.nl
Stein Berthe van den Boomen Boo-1 Email
Twello Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Utrecht Anna Zeijlemaker Zei-1 www.annazeijlemaker.nl
Utrecht Liduin Wachter Wac-1 www.dwarsfluitles-utrecht.nl
Velp Jos Dingelhoff Din-1 www.josdingelhoff.nl
Vleuten Jos Post Pos-2 Email
Voorschoten Raymond Honing Hon-1 www.raymondhoning.com
Vorden Magdalena Kadziolka-Guenov Kad-1 www.cantabilemuziekschool.nl
Woerden Coralien Vierstra Vie-1 www.coralienvierstra.nl
Woerden Marion Schopman Sch-3 marionschopman.nl
Zoetermeer Karin de Jong Jon-2 www.dwarsfluitles-zoetermeer.nl
Zutphen Harriët van den Berg Ber-1 www.fluitlessen.nl
Zwolle Mirjam Slats Sla-1 www.fluithuis.nl
Zwolle Marian Rauh Rau-1 www.marianrauh.nl